Bomba Dilan Polat İddiası: “Cezaevinde Değil”

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın lüks yaşamının ardından kara para aklama çıkmıştı. Son olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde 2 ay tedavi görmesine karar verilmişti.

Magazinci Bircan Bali, Söylemezsem Olmaz programında bomba bir iddia ortaya attı.

Bali, Dilan Polat’ın 2 aydır cezaevinde olmadığını ileri sürdü. “İddiamı söyleyeyim; Dilan Polat bu senaryoya göre şu anda hapishanede mi hastanede mi? Büyük bir iddiadan bir tanığın söylediği sözlerden bahsedeceğim” diyen Bali, şöyle devam etti:

“İddiaya göre; 2 aydır serbest olduğunu, kendi evi dışında bir evde çocuklarıyla vakit geçirdiğini ve aynı zamanda basından uzak olan arkadaşlarıyla saatlerce vakit geçiriyor.”

“YAKIN ZAMANDA FOTOĞRAFI GELECEK”

Bali “Bir de yakın zamanda Dilan’ın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları’ndan bir fotoğrafı gelecek. Bilinçsiz çekildiği söylenecek tam anlamıyla bilinçli bir fotoğraf öyle bir tedavi yok” iddiasında bulundu.

AVUKATTAN JET YALANLAMA

Polat ailesinin avukatı Hüseyin Kaya’dan ise bu iddialara jet yalanlama geldi. Kaya “Bu iddiayı benden önce devlet yalanlar. Siz bu iddiayı neye dayandırıyorsunuz? Bu öyle bir iddia ki TC Adalet Bakanlığı’nı suçlayan bir iddia” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x