Icardi için Fenerbahçe devrede, Dzeko – Icardi ikili forvet olacak; Galatasaray kırmızı alarmda

Icardi ile Galatasaray arasındaki ipler gerilince devreye sarı kırmızılıların ezeli rakibi Fenerbahçe girdi. Galatasaray’ın en önemli futbolcularından biri olan Icardi, bir kez daha ayrılık haberleri ile gündemde. Üstelik bu sefer Icardi’nin bavulunu topladığı da öne sürülüyor.

Peki Icardi’nin Galatasaray’dan ayrılma aşamasına gelmesindeki süreç nasıl başladı, hemen açıklayalım.

Kısa süre önce Icardi’nin alacaklarının ödenmediği ve Arjantinli oyuncunun alacakları için FİFA’ya başvurduğu belirtilmişti.

Bu süreç sonrasında alacakların bir kısmının ödenmesiyle birlikte Icardi ile aradaki buzlar biraz eridi.

Fakat Arjantinli oyuncunun bu olay sonrası çok yıprandığı ve eşi Wanda’nın baskısıyla Galatasaray’dan ayrılmayı kafaya koyduğu belirtiliyor. Asıl bomba konu ise Fenerbahçe’nin süreci yakından takip ediyor olması.

Eğer Icardi ödemeleri nedeniyle kulüpten ayrılırsa, bonservisi eline geçmiş olacak. Daha doğrusu oyuncunun alacakları bonservis olarak yansıtılacak.

Böyle bir durumda Galatasaray’a hayli düşük bir ödeme yapan takım Icardi’yi kadrosuna katabilecek.

İddialara göre Fenerbahçe bu süreci yakından takip ediyor ve Icardi’yi kadrosuna katarak DzekoIcardi ikilisini yanyana oynatmayı planlıyor.

Böylece Fenerbahçe’nin Türkiye Ligi’nde açık ara en tehlikeli forvet hattına sahip olacağı belirtiliyor.

Elbette bu haberlerin ne kadarının doğru, ne kadarının yalan olduğunu şimdilik söyleyemeyiz. Muhtemelen detaylar ligler sona erdikten sonra netleşecektir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x